7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 40 (948) від 18 жовтня 2012

27-28 жовтня 2012 р.Б. у Соборі святого Юра міста Львова  відбудеться зустріч мігрантів та їх родин з нічною пішою прощею до Страдчу. Початок о 17.00. Запрошуємо всіх вірних до спільної молитви.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 40 (948) від 18 жовтня 2012

радилися референти у справах мігрантів та іммігрантів Києво-Галицького верховного архієпископства УГКЦ

Нещодавно у соборі святого Юра міста Львова відбулася робоча нарада референтів у справах мігрантів та іммігрантів Києво-Галицького верховного архієпископства УГКЦ, зініційована Пасторально-місійним відділом (ПМВ) УГКЦ на чолі з єпископом-помічником Київської архієпархії УГКЦ владикою Йосифом Міляном. У зустрічі взяли участь голова комісії у справах мігрантів УГКЦ Григорій Селещук, а наш край представляли референтура у справах мігрантів та іммігрантів Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ та чільники спільноти колишніх заробітчан Італії «Пієта» при Молодіжному християнському центрі святого Дона Боска міста Івано-Франківська.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 40 (948) від 18 жовтня 2012

відбулася нічна піша проща родин мігрантів до Крилоса

У часі підготовки нічної пішої прощі родин мігрантів та всіх охочих з Івано-Франківська до чудотворного образу Матері Божої у селі Крилосі – напередодні свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії – декан Єзупільський, парох церкви святого Миколая УГКЦ в селі Ямниця о. Богдан Курилів зазначив, що за понад двадцять літ свого священства з провадженням нічної пішої прощі до Богородиці у крилоській чудотворній іконі зустрічається вперше. «Чому власне вночі?», – поцікавився отець Богдан. «Бо маємо слабку віру і надіємося, що через таку пожертву Господь почує наші молитовні наміри і прохання, а ми – дістанемо очікувану поправу як вияв Його безмежної любові». Це вже згодом, у часі пішого походу, зримо проступило й інше: нічна проща є своєрідною молитовною сторожею, безперервними і надійними чатами, для наших ближніх - і  у часі їх духовної боротьби, у часі їх фізичних немочей та недуг.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 40 (948) від 18 жовтня 2012

Такі намолені слова

І тиша вічністю здається,

О, Господи, Твої права

Але й мені у них дається.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 40 (948) від 18 жовтня 2012