7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Уже зробила крок до читача книжка Ігоря Лазоришина «Кроки до Неба», яка нещодавно вийшла друком у видавництві «Нова Зоря». Першими її споглянули паломники, які йшли нічну прощу зі Стрия до Кохавино. Небесно-сонячна обкладинка, теплий погляд Богородиці Одигітрії, яка веде і благословляє паломницьку спільноту... і кроки. Багато кроків, котрі ведуть до Неба. «Духовно-публіцистичне видання «Кроки до Неба», – читаємо в анотації, – є своєрідною хронікою перебігу десятиденної пішої прощі із Самбора до Зарваниці, зорганізованої Пасторально-місійним відділом УГКЦ, яка відбулася 5-14 серпня 2011 року Божого. Та головно – книжка містить духовні науки провідників прощі, проголошені у часі паломницького походу, і основні напрямні організації та духовного змісту паломницького служіння».

Автору вдалося на 48 сторінках  умістити 20 інформативно-багатих розділів: від організаційних початків  - паломницького вишколу, перебігу прощі, душпастирських наук, свідоцтв учасників прощі до архівних матеріалів минулої ювілейної прощі 2010 р.Б.  Окремими блоками подані кольорові світлини, котрі яскраво ілюструють земні  кроки спраглих Неба.

У книзі подані науки отців-провідників прощі: «Домашня церква», «Слово Боже», «Спокуса», «Дім Мій Домом Молитви назветься». А також великий акцент зроблено на паломницьке служіння - розділ «Бог людині служить через... людину».

У творчому доробку пана Ігоря Лазоришина вже є п’ять книг-хронік попередніх піших прощ із Самбора до Зарваниці.

 

Оксана ПРОНЮК.

 

Заробітчанська хвиля - Число 25 (933) від 21 червння 2012