7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 25 (933) від 21 червння 2012

«Бог-Родина-Україна»

15 червня 2012 р. Б. на базі Прикарпатського національного університету (ПНУ) ім. Василя Стефаника відбулася конференція на тему: «Бог-Родина-Україна».

Зазначений захід відбувся за сприяння Івано-Франківської митрополії УГКЦ, Комісії у справах родини Івано-Франківської архієпархії УГКЦ, Івано-Франківської Теологічної Академії УГКЦ, Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, Івано-Франківської ОО ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, Івано-Франківського національного медичного університету. Робота конференції проходила у формі пленарного і секційних засідань. Розпочалася вона з молитви, яку провів Преосвященний д-р Софрон Мудрий ЧСВВ - Ректор Івано-Франківської Теологічної Академії, єпископ-емерит Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 25 (933) від 21 червння 2012

Батьки і  за гроші не відкупляться за соціальне сирітство

У духовній порадні спільноти колишніх заробітчан «Пієта» Італії, що при МХЦ святого Івана Боска УГКЦ м. Івано-Франківська, відбулася молитовна зустріч і спілкування на тему «Наші діти в еміграції і в Україні». Сучасне заробітчанство як узалежнення є одним з найнебезпечніших суспільних ризиків для української сім’ї і родини, руйнатором християнських, світоглядних і моральних цінностей; гроші ніколи не замінять батьківство, а батьки ніколи не відкупляться за соціальне сирітство своїх дітей – про ці та інші гіркі ужинки від суспільних вивихів йшлося під час спілкування у форматі духовної порадні. А після Святої Літургії та молебня до Найсвятішого Серця Ісуса, які відправив о. Ігор Пелехатий у співслужінні з
о. Василем Слободою та о. Юрієм Козловським, присутні мали змогу почути добру науку про християнські підвалини української сім’ї і української родини в умовах небезпеки тих ризиків, які нині активно продукує суспільство.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 25 (933) від 21 червння 2012

Уже зробила крок до читача книжка Ігоря Лазоришина «Кроки до Неба», яка нещодавно вийшла друком у видавництві «Нова Зоря». Першими її споглянули паломники, які йшли нічну прощу зі Стрия до Кохавино. Небесно-сонячна обкладинка, теплий погляд Богородиці Одигітрії, яка веде і благословляє паломницьку спільноту... і кроки. Багато кроків, котрі ведуть до Неба. «Духовно-публіцистичне видання «Кроки до Неба», – читаємо в анотації, – є своєрідною хронікою перебігу десятиденної пішої прощі із Самбора до Зарваниці, зорганізованої Пасторально-місійним відділом УГКЦ, яка відбулася 5-14 серпня 2011 року Божого. Та головно – книжка містить духовні науки провідників прощі, проголошені у часі паломницького походу, і основні напрямні організації та духовного змісту паломницького служіння».

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 25 (933) від 21 червння 2012

Міжнародна піша проща родин мігрантів

із Самбора до Зарваниці

 

На прощі впродовж 10 днів триватиме молитва за збереження  українських християнських родин. Нехай знову поєднаються сім’ї. Нехай настане гармонія між батьками та дітьми. Нехай Держава усвідомить співвідповідальність за долю своїх громадян.

Вихід прочан із Самбора від храму Різдва Пресвятої Богородиці

у п’ятницю, 3 серпня, о год. 9.30 9 (поч. Літургії о 7.00).

Прихід до Зарваниці в суботу, 11 серпня, в обідній час.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 25 (933) від 21 червння 2012