7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

17 квітня, у Великодній вівторок, в Івано-Франківській обласній філармонії відбувся концерт талановитої співачки та композитора Оксани Винницької – незрячої дівчини з села Нагуєвичі, що на Львівщині. Так особливо прозвучало зі сцени у цей день: дівчина із франкового села Нагуєвичів виступає в Франковому місті! 

Це перший концерт Оксани в Івано-Франківську. Дівчина зразу ж зачарувала всіх піснею, яку народила у своєму серці. В концертній програмі «Любім того, хто поряд є» — твори, які увійшли до першого альбому співачки «Це не просто», який вийшов у листопаді 2011 року. Оксана Винницька подарувала також свої нові твори: про заробітчанку та глибокий духовний твір про художника.

Серед слухачів було багато паломників, з якими Оксана пройшла тричі десятиденну пішу прощу з Самбора до Зарваниці, представники громадської організації «Біла тростина», духівники та віряни. А найчисельнішою була аудиторія Івано-Франківського ліцею-інтернату для обдарованих дітей (понад сто вихованців та п’ятнадцять вихователів).

...Концерт закінчився, а зал стоячи аплодував і милувався талановитою дівчиною, яка вчила любити, вірити і боротись за своє щастя! Бог обрав її, щоб показати нам свої діяння. В 19 років Оксана через хворобу діабету втратила зір. Для неї почались випробування, до яких ніхто не був готовим. Та дівчина щиро довірилась Господу. Обпершись на мамину руку, вона вирішила йти прощу від Самбора до Зарваниці. 265 кілометрів під пекельним сонцем ногами, всіяними мозолями, Оксана йшла до Бога. І так тричі. Перші її «концерти» були якраз на цій дорозі – пішки з мікрофоном в руках вона співала. Господь обдаровував її на очах у всіх! Дівчина почала співати і писати музику до своїх творів. А сьогодні Господь вивів її у Великодній час на сцену івано-франківської філармонії.

Бог щедро творив над Оксаною і над нами Свої милосердні дари. Наші церковні спільноти та парохи активно сприяли цьому концерту, зокрема, отець Ігор Пелехатий та спільнота каплиці Христа-Чоловіколюбця, отець Мирослав Пронюк і парохії сіл Марківці, Слобідка, Чорнолізці, отець Ярослав Гринюк та спільнота церкви св. Юди-Тадея, парохія церкви Богородиці Неустанної Помочі монастиря оо. Редемптористів, отець Володимир Майка — сотрудник церкви Вознесіння Христового смт. Брошнів-Осада та багато івано-франківців.

Вам всім щира дяка та духовне зізнання Оксани Винницької:

Сьогодні в спокою моя душа

І в серці засвітилась вогником

надія:

До мене Господа торкнулася рука -

Це Бог своїм теплом мій біль

розвіяв.

Та й від лиця Його судьба моя іде,

І милість всім дарує, хто

послушний.

І лиш на гору той колись зійде

Хто істинно просив свій хліб

насущний.

Господь дає мені наснагу до життя,

Вселяє в мене віру і надію.

Як щиро я люблю свого Творця,

Який здійснив мою завітну мрію.

На світлині: Оксана Винницька у колі друзів після концерту в Івано-Франківську.

 

Заробітчанська хвиля - Число 18 (926) від 26 квітня 2012