7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 32 (1084) від 10 вересня 2015


«За єдність Церкви і навернення Росії» – під такою назвою відбудеться проща 3-4 жовтня 2015 року у Марійському центрі – в с. Погоня Тисменицького деканату Івано-Франківської Архієпархії.

 

Останнім часом, часто відвідуючи прощі, паломники мають велике бажання молитись на вервиці. Через Богородичну молитву вони отримують потрібні ласки – фізичне та духовне оздоровлення, матеріальний добробут. Завдяки пожертвам вірних із попередніх прощ у Соборі Богоматері в Погоні з’являться нові ікони – Синайська (Єгипет), Холмська (Польща), Іверська (Грузія), Ярославська (Польща) та інші. Для почитання вірних храмові подарована цінна реліквія – копія Туринської Плащаниці, розміром 4,5 х 1 м. Після освячення вона постійно перебуватиме в Погоні і кожен зможе приступити до неї, щоб поцілувати.

Проща, присвячена 24-ій річниці Незалежності України та 150-ій річниці з дня народження Митрополита Андрея Шептицького, відбулась 21-22 серпня 2015 року. Учасники прощі піднялись на найвищу вершину Карпат, щоб молитись за єдність українського народу і Церкви в Україні та світі, а також вшанували всіх, хто віддав своє життя за волю України під час Революції Гідності та військових дій на сході України.

Паломництво розпочали дві групи, одна з яких вирушила з міста Івано-Франківська, а інша – із Стрийського району Львівської області. Зустрілись вони у смт. Ворохта, де залишились на нічліг у Ворохтянській школі №1. Всіх паломників налічувалось близько 80 осіб.

Групою з Івано-Франківська керував п. Богдан Гоблер, котрий є головою  ГХР «Клич». Прощу супроводжували священики о. Ігор Гілецький із с. Станків та о.Тарас Костик з с. Горішнє, що на Львівщині.

Урочистою Святою Літургією розпочалася шкільна лінійка у Католицькій школі св. Василія Великого м. Івано-Франківська. Першого вересня учителі, учні, батьки просили Божого благословення на новий навчальний рік та миру і спокою в державі.

За словами директора школи сестри Йосифи Кияк ЧСВВ «у серці кожної дитини – внутрішній трепет». Діти знають, що в країні – війна, тому вчителі найперше дбають про те, щоб їхні вихованці зберігали внутрішній мир у своїх серцях і молились за остаточний мир на нашій землі.

У м.  Бурштині проживає  багато активних мирян, які є практикуючими християнами і виявляють бажання служити Христові через діла  милосердя, а також передати іншим Божу ласку, яку вони отримали. Уже вкотре протягом  року миряни відвідують ув’язнених.

Нещодавно під керівництвом о. Любомира, сестер-монахинь Воплоченого Слова та за участю активних парафіян і  сестер з чину Василіян ми відвідали виправну колонію в с. Маріямпіль Галицького району. Але це не тільки  тюрма, як кажуть в народі, це також місце вистраждане і вимолене, адже колись тут був монастир.

Ісус Христос закликає нас іти до в’язня, бо Він є в ньому. Мета нашої поїздки - допомогти жінкам, які хочуть покаятися і повернутися  до нормального життя в суспільстві. Духовно-культурна  програма, яку підготувала група парафіян,  посприяла  збагаченню різних аспектів  життя  і діяльності ув’язнених.