7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 17 (925) від 19 квітня 2012

 Майбутнє України, як незалежної держави, стає щораз примарнішим. Теперішній політичний режим крок за кроком, зі щораз більшим натиском, вичавлює з усіх сфер суспільного життя український дух. Особливо демонстративно це проявилося під час цьогорічних Великодніх свят, коли провідні, підконтрольні владі, телеканали навперебій транслювали пасхальні Богослуження з Москви. Патріах Кіріл має усі підстави для задоволення: ще б пак, „рускій мір” розширюється, завойовує щораз більші простори на витоптаному українському інформаційному полі.

Папі Римському Венедикту XVI виповнилось 85 років життя

 Йозеф Ратцінгер, майбутній Папа, народився 16 квітня 1927 р. в містечку Марктль-ам-Інн, в дієцезії Пассау, у німецькому регіоні Баварія. Це була Велика Субота і того самого дня, в навечір’я Пасхи, немовля охристили в місцевій парафіяльній церкві. Після закінчення семінарії у Фрайзінгу, 29 червня 1951 року отримав священиче рукоположення (60-ту річницю цієї події ми відзначали минулого року). 25 березня 1977 року Слуга Божий Папа Павло VI призначив професора богослов’я о. Йозефа Ратцінгера Архієпископом Мюнхена і Фрайзінга, і 28 травня того ж року він прийняв єпископські свячення, а через місяць Папа підніс його до кардинальської гідності.

15 квітня, у світлий празник Пасхи Господньої, Івано-Франківську Митрополію УГКЦ відвідав з пастирським візитом Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Томас Едвард Ґалліксон. Високий гість взяв участь у пасхальній Архієрейській Літургії в Архікатедральному соборі св. Воскресіння в Івано-Франківську, яку очолив Преосвященний Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин. Посол Ватикану звернувся до духовенства і вірних з привітальним словом, побажавши усім рясних благодатей Воскреслого Христа.

Уже стало доброю традицією, що парафіяни Городенківської церкви Успення Пресвятої Богородиці діляться святочним, відкладаючи частину посвяченого для великоднього столу військовослужбовцям Коломиї. Також Городенківський декан УГКЦ о.-м. Ігор Левицький закликав поділитися з бідними, щоб і вони відчули смак паски й радість Воскресіння Христового.

Людмила СТРАЖНИК.

У часі великого Посту в с. Яблунька Богородчанського району відбулася театралізована Хресна Дорога. Її підготували члени товариства українських студентів-католиків „Обнова”, які відгукнулися на запрошення пароха церкви св. Архистратига Михаїла о. Василя Херманчука.

Тиждень перед Великоднем такий відповідальний для кожного християнина у плані спокутування гріхів, покаяння і смиренності, що просто боїшся необережного слова, адже є відповідальність за сказане.

В принципі, нічого не нав’язую, пишу свої деякі роздуми, викладаю на папір. При цьому не вважаю себе ні моралізатором, ані носієм істини в останній інстанції.

– Васильку, візьми мене на Великдень додому, візьми мене, синку. Я притулюся десь у куточку, до рота прикладу хустинку, щоб не кашляти, і перебуду кілька днів у рідній хаті, де і стіни лікують. Я тут не витримаю.

Хочу поділитися з читачами тим, як молитва до св. Ап. Юди-Тадея допомогла мені пережити найтяжчі моменти життя. Я — мама малесенького хлопчика, якому зовсім скоро виповниться один рочок. Коли йому було дев’ять місяців, він раптово захворів. Ніхто з лікарів не міг точно сказати, що з ним, і лікування також не допомагало. Дитина «горіла», нічим не можна було збити високу температуру, потім інтоксикація, лікарня…. Безнадія огорнула мене. За порадою мами, я почала молитися до св. Ап. Юди-Тадея. І зовсім скоро мій синочок почав поправлятися.

Дякую всім працівникам „Нової Зорі”, які кожного разу готують нові випуски такого надзвичайно потрібного у наш час часопису.

Природа чудно оживає

І веселиться світ увесь,

Бо свята кращого немає –

Спаситель наш, Христос, воскрес!

Усім відома чудотворна ікона Розп’яття Ісуса Христа в м.  Глиняни. Священики чудотворного місця вирішили поділитися цим великим джерелом благодаті та виготовили копію ікони Розп’яття Ісуса Христа, яка вже уславилася чудами. Копія містить автентичні частини відновленого образу.