7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 45 (1145) від 15 грудня 2016


В день Ап. Андрія Первозванного, 13 грудня,  в Івано-Франківську відзначили п’ять років з часу утворення Івано-Франківської Митрополії УГКЦ і введення на престол її першого Митрополита – Владику Володимира Війтишина.

Митрополія – це церковна надєпархіальна територіальна одиниця, яка складається з кількох єпархій, які, в свою чергу, складаються з парафіяльних спільнот наших міст і сіл. Можна сказати, що Церква складається з вірних, які об’єднуються у парафії на чолі з парохом, відповідальним священиком. Об’єднані парафії на певній території складають єпархію, яку очолює Єпископ. Якщо більша територія – то це вже Архієпархія на чолі з Архієпископом. Кілька єпархій разом творять Митрополію з Митрополитом на чолі. А вже Митрополії є складовими Церкви. 

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ стосовно небезпеки гендерної ідеології

 

(Закінчення. Поч. у ч. 44)

20. Гендерні ідеології, заперечуючи існування об’єктивної людської природи, взаємодоповнюваності чоловіка та жінки, цінності подружжя, насправді заперечують існування самого Творця і перекреслюють правду про людину як Його образ.

У таких ідеологіях немає місця для Бога, а отже, немає місця і для самої людини в її неповторності й гідності, бо саме на зв’язку із Творцем ґрунтується унікальність людини. Біблійне вчення про людину, сотворену Богом, підкреслює велич та гідність її походження і покликання – від Бога і для вічного життя з Ним у святості (обожествлення), а гендерне вчення про людину вказує на низькість її походження і призначення – із самої себе і для тимчасового життя з метою власного задоволення. Тому зі сміливістю можна сказати, що теорії гендеру є руйнівними і антилюдськими.