7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Конференція Єпископів Італії: 1.230.000,00 євро — це загальна сума коштів, отриманих завдяки збору пожертв в дієцезіях Італії для України.

 

Під час збірки грошей для України, оголошеної Папою Франциском 24 квітня цього року, в італійських дієцезіях загалом було зібрано 1.230.000,00 євро. Про це повідомили в Національному Відділі комунікації Конференції Єпископів Італії, підкресливши, що “зібрані кошти, вже передані до Державного Секретаріяту (Ватикану), виражають близькість та солідарність нашої Церкви з тією драматичною ситуацією, про яку багато разів говорив сам Папа Франциск”.

На Донбасі, східному регіоні країни, за два роки від початку війни нараховують як мінімум 9.000 жертв, з яких 2.500 вбитих становлять цивільні особи, і 21.000 людей, що отримали поранення. На даний момент найбільша проблема — це пастка, в якій опинились тисячі людей, що знаходяться безпосередньо на території конфлікту. Це здебільшого діти і літні люди, які практично позбавлені можливості виїхати з цієї зони.

3 квітня цього року, оголошуючи збір пожертв на користь України, Папа Франциск сказав: “Я думаю про трагедію тих, які страждають від наслідків ненависті в Україні. Тих, котрі залишились на території, враженої військовими діями, що призвели до тисяч загиблих. Я думаю й про тих, хто був змушений залишити свою землю через важку ситуацію, яка триватиме, а таких людей вже більше мільйона. Найбільше страждають в цьому конфлікті діти й старі. Я постійно думаю про всіх цих людей, молюсь за них, і я відчув потребу посприяти гуманітарній підтримці на їхню користь”. Звідси й заклик до того, щоб своїм щедрим внеском долучитись до пожертв.

Католицький Оглядач.