7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

за ласками й дарами! З нагоди Архієрейських відвідин Преосвященний Владика Іриней Білик ЧСВВ уділив своє благословення всім прочанам, жертводавцям та людям, які подавали і надалі подаватимуть свідчення про ласки, отримані за посередництвом Пречистої Діви Марії у Погоні. Починаючи з 2013 року, гостьова книга на 178 аркушів була заповнена проханнями про допомогу, свідченнями про зцілення та навернення.

Перший запис у ній зробили сестри Василіянки з Івано-Франківська: «Нехай монаша обитель в Погоні буде Вифлеємським вертепом, в якому панує небесний мир, Божа любов та радість. Нехай весела пісня ангелів «Слава во вишніх Богу» лунає у дні свят та кожного дня».

У квітні 2014 року Погоню відвідав Міністр культури України Євген Нищук, який був вражений величчю духа, яка панує в Богородичному храмі. Він написав, що тут став ближчим до Бога, утвердився у вірі, наповнився любов’ю.

У першу суботу вересня 2014 року настоятелі та семінаристи Івано-Франківської Духовної семінарії ім. св. свщмч. Йосафата на чолі з ректором о. Олегом Каськівим припадали та покірно просили перед чудотворною іконою Божої Матері, що прославилася  в Погоні, миру і спокою для України.

Тоді ж і учасники ІІІ Світового Конгресу Союзу Українок просили Богородицю, щоб прийняла до Небесного Царства  усіх, хто віддав життя за Україну, а прощу жертвували за мир в країні, перемогу з московським ворогом.

Дуже багато приїздить до Погоні освітян, директорів шкіл, членів історико-етнографічних експедицій, викладачів Інституту народознавства НАН України. Географія відвідувачів досить широка. За три роки в Погоні побували і зробили запис у книзі мешканці багатьох міст України, зокрема Києва, Очакова, Кам’янця-Подільського, Виноградова, Рахова, Тернополя, Надвірної, Львова, Миколаєва, Чернівців, Івано-Франківська, Калуша, Бурштина, Коломиї, Товстого, Брюхович, Долини, Косова, Луцька, Дубна, Рівного, Червонограда, Чорткова, Тлумача, Тисмениці, Самбора, Борислава, Східниці, Жовкви.

Також дякували прочани із Чорнолізців, Старих Кривотул, Язлівця, Золотого Потоку, Лоєвої, Ямни, Богородчан, Великих Мостів, Вістової, Лецівки, Яблуньки, Підгородного, Татарова, Боднарова, Яблунева, Заліщиків, Пнева.

Були в святому місці і прочани з близьких та далеких країн, зокрема Білорусі, Польщі, Росії, Словаччини, Молдови, Канади, Італії, Бразилії. Усі вони дякують за отримані ласки.

 

Свідчення віри

 

Висловлюю найщирішу подяку Пресвятій Погінській Богородиці та Ісусу Христу за отримані ласки. У мене була образа на батька. Я прийшла в Погоню і молилась молитву «Вірую». Через кілька днів батько зателефонував і ми помирились. Молилась також за успішність сина. Не відразу, а через деякий час вона покращилась. Кожна проща змінює мій характер на краще.

Світлана.

м. Івано-Франківськ.

* * *

Дякую, Царице, за мого сина Ярослава, який живим повернувся з передової, з зони АТО. Царице Неба і Землі, я прославлятиму Тебе усе життя.

Мати Марія.

смт. Отинія.

* * *

Дякуємо Пресвятій Богородиці і Господу Богу за донечку Терезу, на яку ми чекали довгих 14 років.

Марія та Андрій.

* * *

Дякуючи Погінській Богородиці, відбулося навернення мого чоловіка Данила з протестантизму в лоно Католицької Церкви.

Наталія.

* * *

Дякую Пресвятій Богородиці, що прославилась чудами в Погоні, за те, що мій син поступив до університету на державну форму навчання.

Леся.

* * *

Дякую Пресвятій Богородиці, Триєдиному Богу, всім святим та Апостолу Юді-Тадею за моє зцілення від важких приступів з думками про самогубство. З нами Бог.

Любов.

* * *

 Моя донечка Катруся народилась з вагою півтора кілограми. Лікарі гарантували тільки 20 відсотків життя. Побачивши у лікарні о. Никодима, я щиро його попросила, щоб він помолився над дитинкою.

Зараз донечці два з половиною роки. Ми приїхали до Погоні, щоб подякувати Матері Божій за зцілення.

Леся Синоверська.

с. Фитьків.

* * *

Дякую Пресвятій Богородиці за те, що допомогла моєму брату Івану стати отцем. Двадцять років він вірою й правдою служив Богові. Аж тепер його і наша мрія здійснилась. Допоможи, Боже, щоб він вірно служив українському народові.

Володимир.

* * *

Перепрошуємо Господа Нашого, Отця Небесного і Матінку Божу за гріхи нашої сім’ї, родини, за гріхи нашого села і міста, за гріхи українського народу, за гріхи наших ворогів та цілого світу. Перепрошуємо за абортованих дітей, за хабарництво, користолюбство, за гординю.

Просимо прощення та навернення нас усіх на добру і щасливу дорогу.

Паломники.

* * *

Мені за 50. Малим я з мамою ходив до церкви і молився. А пізніше став переконаним атеїстом, навіть поступив у партію. Згодом, завдяки молитві матері я навернувся. Уже 25 років я щонеділі є в храмі. Перед Службою Божою молюся на вервиці. За все дякую Пречистій Діві Марії. З Її допомогою складаю вірші та пісні, які дарую людям.

Михайло.

* * *

Тут панує атмосфера святості, любові, тиші, благовоління. Бажаємо, щоб це святе місце мало славу Фатімської та Люрдської Богородиці, щоб сюди приїздили з цілого світу.

Група дітей із м. Самбір.

 

Нагадуємо, що 1-2 жовтня у Погоні відбудеться ХХІ Міжнародна проща вервиці за мир і єдність Церкви. У програмі: Вервиця, Молебень, Акафіст, Хресна Дорога, нічні чування, молодіжна програма, Архієрейські Святі Літургії.

 

Юлія БОЄЧКО.

На світлині:

святе місце – Погоня.