7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Одинадцятого вересня, у неділю, в яку поминали сумну подію Усікновення голови святого Івана-Хрестителя та роздумували, яким має бути істинний християнин, в каплиці Пресв. Серця Христа-Чоловіколюбця, що у Молодіжно-християнському центрі святого Івана Боско по вул. Ленкавського м. Івано-Франківська, відбулася творча зустріч з отцем місіонером Назарієм Заторським. Після Святої Літургії, яку із отцем Ігорем Пелехатим, парохом та директором видавництва «Нова Зоря», співслужив о. Назарій, звершилося справжнє свято духовної поезії. Парохіяни познайомилися з творчістю о. Назарія та його місіонерською діяльністю за кордоном.

Отець Назарій Заторський народився і виріс у місті Львові. Здобув освіту у Львівській духовній семінарії, після чого продовжив навчання у Німеччині, де закінчив Католицький університет у німецькому місті Айхштадт. Згодом ніс служіння у Полтаві та Донецьку. З 2006 р. є здобувачем докторського ступеня з догматики в м. Фрібург (Швейцарія), де одночасно служить на швейцарських римо-католицьких парафіях та у двох українських громадах – в Цюріху і в Лозанні. Це молода, освічена, творча, креативна і багатогранна особистість, що несе у собі багато позитивної енергетики та простої тихої мудрості, від якої світліє на душі і теплішає у серці. Це відчувається з перших хвилин спілкування з о. Назарієм і післясмаком від цього спілкування ще довго і довго залишається затишок та умиротворення.


У цьогорічний приїзд о.Назарій Заторський, він же поет Назар Незнаний, автор трьох поетичних збірок «Не забудь», «Мала симфонія», «І грані, і грона...» та Акафісту до Теребовлянської ікони Матері Божої, привіз до України, а зокрема - до нашого рідного Івано-Франківська, і щедро ділився з нами не лише високодуховними словами християнського вчення, а й своїми поетичними хлібами - плодами любові свого відкритого серця, щедрої та світлої душі людини, що усвідомлено й цілеспрямовано присвятила своє життя служінню людям, котрі є дітьми Божими, через любов до Творця, як найвищої Сутності Любові.

«Хай  поезія о. Назара розбудить у серцях усіх читачів та слухачів любов до Христа і бажання йти за Спасителем, несучи свій хрест, до вічного спасіння», – зазначив Владика Степан Меньок ЧНІ, Екзарх Донецько-Харківський УГКЦ, у своєму слові-благословенні збірки
«І грані, і грона».

Олександра Федорів