7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

11 вересня відбулася проща Центрального деканату  Івано-Франківської Архієпархії до Крилоса. Активну участь у ній взяла катехитична школа «Воскресіння» у складі 56 осіб, яка на початку кожного навчального року здійснює паломництво до того чи іншого відпустового місця.

Цього дня Божественну Літургію очолив декан о.митр. Юрій Новіцький. Він також виголосив повчальну науку про Івана Хрестителя та про молодого юнака, який питав Ісуса, як йому осягнути життя вічне.  Літургію співслужили о. Ярослав Жолоб, адміністратор парафії, о. Михайло Віхоть, працівник молодіжної комісії, о. Володимир Войтович, сотрудник парафії Пророка Іллі, та о. Роман Влашин, директор катехитичної школи.

Після Святої Літургії усі помолилися Молебень перед чудотворною іконою Крилоської Богородиці. Вийшовши через Двері Милосердя, прочани не тільки отримали повний відпуст, але й мали можливість спостерігати банс «Милосердні». Його діти, молодь та дорослі жертвували Милосердному Отцеві як благальну молитву за мир в нашій Батьківщині.

Дякуємо о. Юрію, нашому настоятелеві, усім учасникам та організаторам прощі за спільну молитву та гарно проведений час.

 

о. Роман ВЛАШИН.