7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 22 (898) від 13 жовтня 2011


Усвідомлюючи швидкоплинність подій у житті Церкви і суспільства, редакція часопису „Нова Зоря” після трирічної вимушеної зміни періодичності, вирішила запропонувати своїм читачам новий формат виходу газети у світ. Відтепер улюблене видання знову приходитиме до Ваших осель щотижня, але з одним суттєвим акцентом.

В с. Копанки Калуського деканату розписано храм, побудовано нову дзвіницю і встановлено нові дзвони

Традиційно в будинку обласної „Просвіти” у вересні проводять вшанування річниці народження українського історика, літературознавця, соціолога, письменника, першого президента України, публіциста, політичного та громадського діяча Михайла Грушевського. Цього року сповнилось 145 років з дня народження цієї величної постаті.

Минає рік  з дня смерті о. митр. Василя Гринишина

 

Згромадження Воплоченого Слова відвідало чудотворну ікону Божої Матері в селі Зарваниця

З 28 вересня по 2 жовтня тривала Свята Місія в с. Микитинці Івано-Франківського деканату. Її провадили о. Йосафат Бойко ВС, о. Софрон Зелінський ВС, отці-диякони та сестри Чернечої Родини Воплоченого Слова.

18 вересня на парафії Христа Спаса с. Павлівка Лисецького деканату відбулась радісна подія – заснування молодіжно-християнської спільноти «Джерело любові».

Дорога редакціє християнського часопису «Нова Зоря». Дуже вдячний Вам за те, що випускаєте таку цінну духовну скарбничку для всіх християн і для тих, в кого на першому місці завжди стоїть християнська віра та джерело цієї віри – Господь Бог, Ісус Христос, Пречиста Діва Марія, Ангели-хоронителі і всі святі.

Весна 2011 року виявилась для мене тяжкою. Несподівано важка хвороба вклала мене в лікарняне ліжко. Лікарі поставили діагноз — дерматоміозит. У мене ослабились м’язи рук та ніг. Я не могла підняти руки, не могла самостійно встати, не могла ходити. Здавалось, що звичний режим мого життя втрачений назавжди.

 У маленькому селі Рошняте Перегінського деканату, де всього двісті шістдесят жителів, о. Михайло Луців об’єднав дітей та молодь у одну родину – спільноту «Діти Ісуса та Марії».