7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 3 (879) від 27 січня 2011


З дев’ятого по тринадцяте січня в монастирі Згромадження Воплоченого Слова, що в селі Крихівці, отці і сестри проводили духовні вправи, які уклав святий Ігнатій Лойола.

Автори Нового Завіту глибоко і проникливо осмислили історичну подію народження Божого Сина у своїх Євангеліях. Різдво Христове скрупульозно досліджували митці та вчені всіх часів.

В українському мистецтві тема Різдва Христового відома з фресок ХІІ ст. Кирилівської церкви в Києві. До шедеврів світового християнського мистецтва можна віднести ікону «Різдво Христове зі сценами життя Марії» ХVІ ст. з с. Трушевичі Львівської області .

«Так нехай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки прославляли вашого Отця, що на небі» (Мт. 5; 16)

Хочу поділитися з читачами часопису власними міркуваннями з приводу життя поза церквою нас, християн. Нехай кожен з нас задумається над тим, чи справжні ми християни, чи у нас живе вовк в овечій шкурі.

У зимовому морозному повітрі снував передріздвяний дух. По безлюдному парку гуляла віхола, і лише десь вдалині виднілася ледь помітна постать. Згорблена, вона повільно наче просувалась, а не йшла по дбайливо прометених двірником Василем від снігу паркових стежинах.