7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 3 (911) від 12 січня 2012

 Перебуваємо у благодатному часі Різдва Христового. Сотні тисяч християн України, сповнившись духом тієї величної події, коли „Слово сталося тілом і оселилося між нами” (Втор. 6, 5), поспішали у ці дні до Божих храмів, віддаючи честь і хвалу новонародженому Дитятку. А після святкових Богослужінь ті, хто й справді пройнявся духом різдвяної шопки, хто, за словами Блаженнішого Святослава Шевчука, „знайшов свою дорогу до Вифлеєму”, радісно славили у колядках та віншуваннях Того, Хто прийшов у цей грішний світ заради спасіння кожного. Гучніше ця коляда лунала у західних регіонах країни, значно слабше — на Сході та Півдні нашої держави, де маховик сатанинської пропаганди за сімдесят років набрав значно більших обертів і перемолов набагато більше людських душ.

Рятуй нас, св. Василію, від темряви незнання

Шановний головний редакторе газети «Нова Зоря» о. Ігорю Пелехатий, а також всі працівники дорогоцінної газети, яку я дуже люблю і чекаю її завжди з нетерпінням. Часопис вселяє в мене любов до Бога, до Церкви, до ближніх і до всіх людей.

У день святого Миколая члени гуртка милосердя знову відвідали своїх друзів у Снятинському інтернаті.

1 січня 2012 р. в храмі Зіслання Святого Духа (м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 103 б) відбувся процесійний похід миру за життя без насильства з нагоди 45-го Всесвітнього Дня Миру, організований молодіжною спільнотою святого Егідія. Щороку в цей день Папа Римський виступає з посланням миру до всього світу.

Я родом з Львівської області Самбірського району с. Галівка. Батько мій – Гізняк Іван Онуфрійович. У 1944 році він був заарештований і засуджений військовим трибуналом на десять років позбавлення волі за ст. 54-1а, 54-ІІ й не повернувся додому. Маму Гізняк Катерину Дмитрівну з трьома малими діточками вислали в Сибір, в Іркутську область. Після реабілітації ми переїхали в с. Поділля Веселинівського району Миколаївської області, бо додому повертатись не було куди, все майно конфіскували і дім забрали. Мама наша вже померла, але ми хоч бачимо її могилу, а де наш батько — не знаємо. Можливо, хтось сидів з ним у таборі, будь ласка, напишіть нам, будемо дуже вдячні.

Два місяці тривала акція «Янголи поруч», яка подарувала свято 123 дітям Яблунівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

На день святої Анни десятилітній ювілей відзначила парафія Городенківської греко-католицької церкви Непорочного Зачаття Діви Марії. На честь храмового свята до колишнього костелу прибули Городенківський декан о.-митр. Ігор Левицький, який разом із собором священиків відправив святкову Літургію. Були нагороджені грамотами владики Коломийсько-Чернівецької єпархії Миколи Сімкайла і Городенківського деканату УГКЦ настоятель храму, о. Ігор Ковбасюк та парафіяни, які найбільше долучилися до відновлення храму.

Не раз відбувалися реколекції у храмі Вознесіння Христового греко-католицької церкви с. Стецева, де парохом є о. Іван Гаврилаш. Та цього разу вони були особливими.

У картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» свої  різдвяні твори представили мисткині Петранюк Анна (м. Івано-Франківськ) та Любов Витвицька-Бабенчук (м. Львів).