7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 27 (903) від 17 листопада 2011


Відбулося представлення Катехизму УГКЦ в Івано-Франківській єпархії

Захід проходив в каплиці Івано-Франківської духовної семінарії за участю духовенства, монашества, семінаристів та катехитів Єпархії. Розпочалася презентація молебнем до Матері Божої, який очолив Правлячий Архієрей Преосв. Владика Володимир Війтишин. Про історію підготовки і створення Катехизму УГКЦ розповіла голова Патріаршої катехитичної комісії сестра Служебниця Луїза Цюпа. Доповідачка повідомила, що праця над цим фундаментальним виданням розпочалася ще 1996 року, під час першої сесії Патріаршого Собору, присвяченого євангелізації. Проміжною віхою у його творенні стала публікація Катехитичного Правильника УГКЦ, на основі якого Синод Єпископів прийняв рішення підготувати до друку Катехизм „Христос – наша Пасха”. Ця праця із залученням великої кількості богословів, катехитів, знавців літургії і канонічного права тривала 10 років і увінчалася виходом у світ чудового видання, мета якого:

Церква потребує добре освічених людей

 

Інтерв’ю з єпископом Володимиром Війтишиним, Правлячим Архієреєм Івано-Франківської єпархії УГКЦ, членом Вченої Ради та професором кафедри теології Івано-Франківської теологічної академії.

10 листопада в приміщенні Народного Дому Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т. Г. Шевченка, що в м. Івано-Франківську, відбувся "круглий стіл" на тему: "Просвіта – Церква". В рамках заходу було підписано меморандум співпраці Церкви та ВУТ "Просвіта".

Заповідь «Не вбий» часто сприймається віруючими людьми як пересторога фізичної розправи над людиною. Таке сприймання спирається на розуміння людини як живого організму, обмежуючи її сутність виключно тілесністю. Тобто, до прикладу, «якщо я нікого не застрелив, не зарізав, то значить цієї заповіді я не порушив». Однак зміст цієї заповіді значно ширший.

так каже вчитель Радчанської школи, що в Тисменицькому районі, автор прозових творів, давній друг видавництва «Нова Зоря»
п. Богдан Цюцяк.

9 листопада у м. Долина відбулися урочистості з нагоди Дня писемності та 450-ї річниці Пересопницького Євангелія. В заході взяли участь влада, духовенство різних конфесій, гості та мешканці міста.

У монастирі сестер Мироносиць, що в Івано-Франківську, відбулися реколекції для заступників директорів з виховної роботи, керівників шкільних методоб’єднань, класних керівників та вчителів християнської етики Богородчанського району.

Немає нічого кращого, як те, коли дитина росте з Богом, виховується доброю, чуйною людиною. Але, на жаль, ми бачимо, як теперішнє покоління вбирає в себе всі нечистоти, які линуть з екранів телевізорів, інших джерел негативу, яким переповнений сучасний світ. Найголовніше завдання нашого життя – це спасти свою душу через постійну злуку з Богом.

ТОТАЛІТАРИЗМ ГРІХА

Революція прав людини призводить до парадоксального фіналу

"Називаючи себе мудрими, стали дурними і перемінили славу нетлінного Бога на подобу, що зображує тлінну людину… Тому й видав їх Бог на поталу похотей їхнього серця на нечистоту, щоб вони самі сквернили власні тіла між собою... Тому то видав їх Бог пристрастям ганебним, бо їхні жінки змінили природні зносини на протиприродні; так само і чоловіки, лишивши природні зносини з жінкою, запалали своєю пожадливістю один до одного, чинячи ганьбу, чоловіки на чоловіках, і приймаючи на собі самих належну плату свого блуду" (Рим. 1: 22-27).

Пастки Євросоюзу

для віри і моралі

П'ятнадцяте та шістнадцяте жовтня стало особливим для вірних церкви святого Івана Богослова смт. Богородчани. У ці дні священики парафії:  віце-декан Богородчанського деканату о. Іван Мачкодера та сотрудник о. Михайло Момот організували пішу прощу до с. Закерничне Перегінського деканату (35 км), де будується Святопокровський монастир. Її розпочали Службою Божою, сповіддю, благословенням.

25 листопада у м. Надвірна відбудеться презентація книги Блаженного Мученика Симеона Лукача "Через терни - до зірок" за такою програмою:

Книгарня „Нової Зорі” пропонує

Увага! Акція книгарні „Нової Зорі” до дня святого Миколая

та Різдва Христового

Вже зовсім скоро до нас завітають радісні, особливо для дітвори, християнські свята — день святого Миколая та Різдво Христове! Добра українська традиція та християнська любов спонукує нас готувати для рідних та близьких подарунки. Пам’ятаймо, що найкращим подарунком є книга. Наша книгарня пропонує Вам не просто книги, а добрі християнські книги, календарі, поштівки та образки. Запропонований набір Ви можете придбати всього за 45 гривень.