7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 6 (882) від 10 березня 2011


Ми не знаємо до чого нас покличе Бог і що Він готує нам у цьому житті, але знаємо напевне, що Він завжди буде з нами і допомагатиме у всіх наших добрих справах. Коли кажемо Господеві: «Так», віддаючись на Його волю, то ступаємо на дорогу випробувань і терпінь, але тільки крокуючи по цій стежині, ми зможемо прийти до вічного життя. Божі шляхи незвідані і в цьому ми завжди переконуємося.

10 березня творимо 150-і роковини з дня смерті Генія України, національного пророка Тараса Григоровича Шевченка

17 лютого Папа Венедикт XVI прийняв на аудієнції президента Російської Федерації Дмитра Мєдвєдєва. «Ласкаво просимо, пане Президенте. Ця наша зустріч дуже важлива», - сказав Папа, вітаючи главу Російської держави. Слова, які підкреслили значення першого візиту Мєдвєдєва після встановлення повних дипломатичних відносин між Святим Престолом і Росією.

8 березня минули 65-ті роковини Львівського „псевдособору”, який ліквідував Українську Греко-Католицьку Церкву

Ідеологічне підґрунтя «возз’єднання» УГКЦ з РПЦ


(за Т. Г. Шевченком)

 

Іде полями Катерина

З малим синочком на руках.

Немов сновида та причинна,

В сльозах окроплюючи шлях.

Священик церкви Собору Пресвятої Богородиці с. Вербівка Рожнятівського деканату о. Роман Мазур звертається до священиків, вірних та всіх людей доброї волі із щирим проханням допомогти у зборі коштів на лікування його півторарічної донечки Христинки, яка після важкоінфекційної недуги повністю стратила слух.

Та не однаково мені,

Як Україну злії люде

Присплять, лукаві, і в огні

Її, окраденую, збудять...

Ох, не однаково мені.

Тарас Шевченко

Шановна редакціє газети «Нова Зоря»! З нагоди 85-річчя заснування часопису і 20-річчя поновлення, із своїми найкращими побажаннями хочу приєднатися до вітань дописувачки з с. Камінне Надвірнянського району, шановної вчительки п. П. Тимчук. На мою думку, цілком справедливо заслуговує особливої вдячності головний редактор о. Ігор Пелехатий, а також церковний провід УГКЦ за дуже вдалий вибір цієї особи на вказану посаду.

Цьогоріч Міністерство юстиції зробило вже звичну для нинішньої влади резонансну «реформу», на цей раз – щодо пропаганди одностатевих шлюбів в Україні, – легалізувавши Всеукраїнську громадську організацію лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерних людей. Узаконюючи «Раду ЛГБТ організацій України», владна верхівка, яка асоціює себе з російським православ’ям, цим самим показала не тільки світові, але й українцям, що Україна вже не є країною, яка живе відповідно з християнськими принципами.

More Articles...