7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 22 (1122) від 9 червня 2016


Останнім часом у світі, зокрема в Україні, через Інтернет і не тільки поширюють різні приватні «об’явлення», лжепророцтва, котрі містять у собі домішки єретичності, суперечності у відповідності до офіційного вчення Католицької Церкви і Св. Писання. Чималого ажіотажу наробили термінові «Господні попередження», нібито «послання» нашого Господа Ісуса Христа до людства через жінку Марію. Це так звані «ірландські об’явлення» разом із сумнівною «печаттю живого Бога», «Книгою істини» чи «молитвами» хрестового походу. Вірити в них і їх розповсюджувати – злочин проти християнської віри.

 

Попри протести киян, які зібрали понад десять тисяч підписів під електронною петицією до столичної влади із закликом не допустити в місті гей-параду 12 червня, міжнародний ЛГБТ-форум «КиївПрайд» таки розпочався. Загалом у рамках «форуму» заплановано близько 15 різних «освітніх» подій, апогеєм яких покликаний стати гей-марш за участю майже тисячі представників секс-меншин, близько 20-ти депутатів Верховної Ради, а також послів іноземних держав та ЛГБТ-активістів з Європи та США.

Диктатура гріха, яка стала нормою життя майже в усіх демократичних країнах Європи та в США, нарешті має всі шанси утвердитися і в Україні. Столична влада твердо пообіцяла гей-активістам і керівництву Євросоюзу, що ЛГБТ-парад  відбудеться за будь-яких умов. Для його безпечного проведення будуть задіяні майже сім тисяч (!) силовиків, тобто одного гея охоронятиме сім правоохоронців.

Перше Причастя — це незабутній день у житті наших дітей, коли вони вперше зустрілися з Євхаристійним Ісусом.

 У суботу, 28 травня 2016 року, третьокласники села Черніїв Лисецького деканату заполонили своєю красою церковне подвір’я. Дівчатка, одягнуті у білі сукні, та хлопчики в костюмах виглядали неначе маленькі ангелята. Дітей до храму Святого Миколая заводили хресні батьки, а супроводжували їх рідні батьки, сестрички та братики, бабусі й дідусі, друзі й знайомі. Перед входом до церкви діточок радо зустрів та поблагословив отець Олег Качмарський і завів їх до храму. До свого Першого Причастя школярі готувалися майже цілий рік, вивчаючи науку про Бога, різні молитви, аж до усвідомлення, що таке Пресвята Євхаристія, щоб добре підготуватися до моменту прийняття Ісуса до своїх сердець.

Бути християнином означає значно більше, аніж просто бути охрещеним. Християнин - це той, хто наслідує Христа. І до цього покликані не лише священики і богопосвячені особи, а й кожна людина. Через Біблію ми пізнаємо хто такий Христос. Якщо я не читаю Біблію, то я не пізнаю Христа і не можу називати себе християнкою.

 

5 червня 2016 року на Ясній Горі, що в Гошеві, Владика Йосафат Мощич очолив Архієрейську Божественну Літургію з нагоди V Національного з’їзду, в рамках святкування 25-ї річниці молитовної спільноти Сім’ї Найсвятішого Серця Ісуса в Україні.

Мета молитовного форуму – допомогти кожній душі стати в присутності живого Бога, Котрий є Любов’ю, і будувати своє життя як відповідь на цю Любов, яка випливає з Найсвятішого Серця Ісуса. 

В Івано-Франківській обласній філармонії відбувся благодійний концерт «Мрії про літо… Розпочни його піснею» аспірантки Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, лауреатки міжнародних та всеукраїнських конкурсів, співробітниці радіо «Дзвони», відомої прикарпатської співачки Оксани Сливки.

Зібрані від концерту кошти передали на лікування онкохворих дітей. За словами Оксани, ідея провести благодійний вечір народилася в неї після відвідин онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Це було взимку під час Йорданських свят. Отець Руслан П’яста разом із братами-семінаристами освячував палати, а Оксана мала для дітей розважальну програму та співала для них.

Четвертого червня в актовій залі монастиря парафії Царя Христа м. Івано-Франківська відбулася прем’єра театральної вистави молодіжної спільноти аніматорів спільно з іншими парафіяльними спільнотами під назвою «Що таке істина?» Вона була побудована на основі історичної повісті Наталени Королеви.
Загальновідомий біблійний факт, що колись Понтій Пилат поставив підсудному Ісусові кілька запитань, серед котрих прозвучало питання про істину як таку. Він так і не дочекався потрібної відповіді, вийшовши до оскаржувачів Месії.