7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 7 (915) від 9 лютого 2012

Влітку 2010 року Синод Української Греко-Католицької Церкви прийняв рішення про проголошення Неділі про Блудного Сина Днем особливої уваги УГКЦ до в’язничного служіння (пастирської турботи й молитви за в’язнів, за усіх жертв злочину та за працівників Державної пенітенціарної служби України). Цей день припадає у 2012 році на 12 лютого – Неділю про Блудного Сина.

 У контексті підготовки до святкування 1025-річчя Хрещення Русі-України, 2012 рік УГКЦ в Україні відзначатиме як Рік Святих Таїнств. Водночас, Синод Єпископів УГКЦ проголосив в усіх єпархіях Європи, Азії, Америки та Австралії наступний рік – Роком християнського покликання з особливим наголосом на покликання мирян.


5 лютого Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин відвідав парафію  Різдва Пресвятої Богородиці с. Горохолино (Ліс) Богородчанського деканату, яку очолює о. Іван Бойко.

 Перед Святою Літургією Високопреосвященніший Владика освятив іконостас у новозбудованому храмі.

Одне святе у світі – кров людей

                                хоробрих.

Одні живуть могили – вірних

                          Батьківщині.

 Юрій Липа.

 

У суботу, 21 січня, в церкві Різдва Пресвятої Богородиці в селі Вищі Луб'янки Збаразького району Тернопільської області о. Михайло Бедрій відправив Святу Літургію за померлих. В духовно-патріотичній проповіді о. Михайло згадав про тих, які молодими віддавали своє життя за ідею. В минулому столітті українці отримали від Церкви, "Просвіти" та рідної школи натхнення вчити історію свого народу, і вони поповнювали когорту борців, котрі стали героями української нації.

Дитяча простота – це те найголовніше, що робить дітей гідними Царства Небесного.. Та з огляду на позитив простоти дитячого серця, часто через відкритість дітей, як до доброго так і до злого, вони потребують доброго проводу в житті. Дуже важливо, щоб на всіх парафіях, монастирях чи навіть при школах велася активна праця з дітьми, метою якої був би  добрий провід та збереження від злого впливу.

У Тишківській ЗОШ організували лінійку-реквієм, присвячену героям Крут. Члени молодіжної організації "Пласт" провели пошукову роботу, перегорнувши славні сторінки нашої історії.

 Двадцять дев'ятого січня 1918 року 300 молодих студентів вирушили на бій з добре озброєною, підготовленою армією Муравйова. Вирушили, щоб не віддати без бою столицю, щоб змити кров'ю ганьбу, щоб своєю жертвою струснути совість України. Майже всі полягли в нерівному бою. Грушевський, виступаючи на похороні, належно оцінив подвиг молодих людей: "Солодко і славно вмерти в бою за Вітчизну". Вони не задумувались над своєю долею – перед ними був єдиний вибір – доля України. А їм, звичайно, хотілося жити, радіти, кохати…

1. ГОТУЙСЯ

Перш ніж починати читання, потрібно знайти місце, де ніхто не заважає (капличка, келія, кімната), а також прибрати зручну позу (сидячи або стоячи на колінах), щоб протягом наступного часу її не міняти. Необхідно докласти всіх зусиль, аби ВІДНАЙТИ ВНУТРІШНЮ ТИШУ. Треба відмежовуватися від турбот, сторонніх думок, буденних почуттів.

13-15 лютого 2012 року в Івано-Франківській Архієпархії, з благословення Митрополита Володимира, проходитимуть Дні Богопосвяченого життя.

 Організатором виступає Комісія у справах монашества. Усі члени спільнот богопосвяченого життя запрошені взяти активну участь, а всіх мирян просимо про молитовний супровід: за ласку витривалості у покликанні наших монахів і монахинь, а також за нові покликання до монашества.

Восьмого лютого декан Букачівський о. митрат Мирослав Любінець святкує 20-літній ювілей священства. 

Подібно, як за один день не можна стати теслею, музикантом, так само не можна стати за один день людиною молитви.

Церковний комітет, всі вірні церкви святого Миколая

с. Ямниця від усієї душі здоровлять свого пароха, декана Єзупільського о. Богдана Куриліва з 50-річчям!