7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 30 (906) від 8 грудня 2011


проголосить Митрополію УГКЦ в Івано-Франківську

Рішення Синоду УГКЦ про створення трьох нових митрополій – Львівської, Івано-Франківської та Тернопільсько-Зборівської одразу ж було сприйняте українським суспільством як черговий крок однієї з церков Київської Традиції на шляху до створення нею власного патріархату.

Всього 60 греко-католиків налічує парафія св. влкмч. Дмитрія в селі Космач Солотвинського деканату (абсолютна більшість тут православні). Очолює громаду прот. Дмитро Дякун. Довший час люди збиралися для спільної недільної  та святкової Літургії в невеличкій молитовній каплиці. Спільною працею за короткий відрізок часу громада звела чудовий парафіяльний храм. Приємно і показово, що до будівництва святині активно долучилися (і це не вперше в Солотвинському деканаті) православні християни.

Під такою назвою при храмі Успіння Пресвятої Діви Марії в м. Борщеві під керівництвом пароха о. Богдана Боднара була проведена Академія, присвячена іконі.

 Двадцять сьомого листопада в м. Калуші з благословення декана Калуського о. митр. Михаїла Бігуна в палаці культури «Мінерал» відбулося дійство, присвячене двадцятій річниці виходу УГКЦ з підпілля  і пам’яті св. священномученика Йосафата.

13 листопада 2011 р. члени правління ООВуТ «Просвіта» і художні колективи обласної «Просвіти» провели урочистості разом із Рогатинською «Просвітою» з нагоди 120-річчя заснування тамтешньої філії. Це сталося 11 листопада 1891 року заходами священиків Степана Городецького, Йосипа Яворського та Івана Маркевича.

Селами Рогатинського району в ці дні з парохії

в парохію переходить чудотворний образ Галицької Богородиці.

У всій своїй величі і красі Галицька Чудотворна ікона Божої Матері з Крилоса більше тижня перебувала у храмі святого Архистратига Михаїла с. Залужжя, що надало святості і величавості храмовому празнику.

Школа Євангелізації св. Апостола Андрія в Україні під ініціативою Комісії з питань євангелізації Івано-Франківської  єпархії УГКЦ за участю спільноти «Святого Миколая» 26-27 листопада в Івано-Франківську провела реколекційний курс «Нове життя».

27 листопада 2011 р. Б. Ординарій Івано-Франківський Володимир Війтишин відвідав з пастирським візитом парохію влкмч. побідоносця і чудотворця Юрія с. Пшеничники Тисменицького деканату.

26 листопада в Меморіальному сквері м. Івано-Франківська відбулася Хресна Дорога, присвячена пам’яті жертв, що загинули у 1932-1933 р.р. внаслідок штучно створеного більшовиками голодомору в Україні.

Першого грудня в Івано-Франківській Духовній семінарії провели нагородження переможців конкурсу «Відповідальність за створіння», який організували працівники Бюро з питань екології УГКЦ з нагоди Всесвітнього християнського екологічного свята «Дня творця», Дня відповідальності за Боже створіння – природу.

О, Ісусе мій любий,

Ти такий дорогий.

Поможи мені, грішній,

Пройти шлях цей земний.