7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

13 травня 2017 року Божого Пречиста Діва Марія скликала спільноти «Матері в молитві» з різних єпархій у селище Маріямпіль. Відправилися туди і ми, прочани церкви св. Володимира та Ольги, що в м. Івано-Франківську.

Маріямпіль, або «Місто Марії» як його ще називають – чудове Галицьке містечко, що розкинулося на берегах Дністра. Тут, на Богом благословенній Галицькій землі, відбувся ХІ з’їзд спільноти «Матері в молитві», присвячений 100-річчю об’явлень Богородиці у Фатімі.

Церква Воздвиження Чесного Хреста радо прийняла сотні матерів з різних спільнот Івано-Франківщини та Закарпаття, які прийшли помолитися до чудотворної ікони Матері Божої Маріямпільської.


Архієрейську Божественну Літургію очолив Митрополит та Архієпископ Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, о. Роман Пташник та о. Мирослав Пронюк – духівники спільноти «Матері в молитві» Івано-Франківської Єпархії, отці церкви Воздвиження Чесного Хреста.

Очільниця спільноти Наталія Говдяк та Ярослава Гаврилів (уродженка с. Маріямпіль), члени спільноти «Матері в молитві» храму «Різдва Пресвятої Богородиці» м. івано-Франківська, склали вітальні слова на адресу Владики, дякуючи йому за підтримку, розуміння, спільну молитву та допомогу в організації й проведенні ХІ з’їзду спільноти «Матері в молитві».

Після Божественної літургії були науки, розважання, свідчення матерів, Молебень до Божої Матері та розповідь отця Романа Дзюбака, настоятеля храму, про село Маріямпіль, чудотворний образ Матері Божої Маріямпільської та перший в Україні біблійний сад.

Вражає задум отця, адже тут продумана кожна деталь, таке враження, що, йдучи садом, ти перегортаєш сторінки Біблії.

Дай, Боже, щоб у скорім часі «Місто Марії» було знане не тільки на теренах України, але й далеко за її ме­жами. Щоб сюди, як до Люрду, Фатіми, Меджугор’я та інших святих місць, з’їжджалися сотні тисяч мирян та отримували Божі ласки.

Молимося і віримо, що оригінал чудотворної ікони Божої Матері Маріямпільської буде повернутий на історичну Батьківщину і задум Владики Софрона Мудрого щодо будівництва на березі Дністра величної ротонди для чудотворної  ікони буде в скорім часі втілений у життя.

 

Спільнота «Матері в молитві» храму свв. Володимира та Ольги

м. Івано-Франківська.