7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 42 (999) від 7 листопада 2013


Святий димитрію, спасай душі наші

 

Ти, святий Димитрію, мученику і страстотерпцю Христовий, як сонце опромінюєш світ чудесами, тож у твій пам’ятний день, Блаженний, всі ми ними втішаємося та з вірою вшановуємо їх велич. Маючи, отже, сміливість до Господа, молися, щоб спасти від погибелі душі наші.

Раховані тижні залишаються до саміту східного партнерства, який відбудеться 28 листопада у столиці Литви м. Вільнюсі, і на якому очікується підписання угоди про асоціацію між Україною і Європейською Спілкою.

Але з кожним днем надії на її укладення тануть, як сніг на весняному сонці. «Нова Зоря» закликає своїх Читачів до безперервної молитви за сповнення Божої волі для духовного добра, добробуту і процвітання України у колі вільних народів Європи.

«Українська мрія» про Європу існує вже кілька століть. Перший її крах відбувся за часів Б. Хмельницького з моментом підписання Переяславської угоди з Московією. Другий крах – після Полтавської битви, коли цар Петро І через зраду козацької старшини переміг шведське військо і остаточно закував Україну в кайдани. Третій крах настав з падінням УНР у 1920 р.: через «соціялістичні» марення українських політиканів та пасивність церковників Україна опинилася у комуністичному пеклі.

за духовне добро україни

З ініціативи „Нової Зорі” та під дією Святого Духа розпочинаємо всенародне взивання до Господа і Матері Божої з проханням про визволення українського народу з усіх упадків та гріхів, а також сповнення волі Божої для духовного добра, добробуту і процвітання України.

Щовечора, о 21.30, творімо молитви за Церкву та духовне добро України. Незважаючи на те, де б та година не застала Вас (на роботі, вдома, в дорозі), присвячуємо молитви у намірі Матері Божої, а також у своїх особистих намірах і від усього серця просимо Господа і Пресвяту Діву про духовне добро народу та про долю Церкви. (Рекомендовані молитви: «Отче наш», «Богородице Діво», вервиця, Псалтир).

Третього листопада у селі Кропивник Калуського деканату відбулася довгоочікувана подія – освячення нової церкви, будівництво якої тривало 13 років.

 

Чин освячення храму та Архієрейську Святу Літургію очолив Митрополит Івано-Франківський Преосвященний Володимир Війтишин, якому співслужило близько 30 священиків. Подія зібрала не лише мешканців села, але й вірних сусідніх парафій та уродженців села, а також заробітчан, які своїми молитвами, працею та коштами спричинились до спорудження храму Божого.

1 листопада 2013 року в Запоріжжі, на острові Хортиця, стартувала акція «До двохсотріччя Тараса Шевченка посадимо двісті дубів».


Урочисто першого дуба було вручено колективу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Нововодяне Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області, представники якого діти, батьки та викладачі на чолі з Тетяною Федорівною Гнатієнко приїхали в цей осінній, теплий та сонячний день до Запоріжжя.

Людоїдство на Кубані

 В 2909 ч. „Возрождєнія» з 20. V. оповіщено лист з Кубані. З нього подаємо важніші місця: ...”Смертність в кождім місті така, що хоронять не лише без домовин (нема дощок), а просто викопують велику яму, куди звозять опухлих від голоду та закопують. Се діється в місті. А по селах один жах! Там трупи лежать по хатах доки смерід не зверне увагу людей. Нема хліба. В тих станицях, де є риба, люди сушать ости риб, мелять їх, мішають з водою, роблять „пляцки» і се заступає їм хліб... Ні котів ні псів на Кубані вже давно нема — їх всіх поїли...