7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 14 (1114) від 7 квітня 2016


З настанням весни ми щороку втішаємося одним із найвеличніших християнських свят – Воскресінням Господнім. Книгарня «Нової Зорі» підготувала для своїх читачів та прихильників корисну й пізнавальну пропозицію. Всього за 60 гривень, тобто з 50-відсотковою знижкою, Ви можете придбати 10 книг, які стануть безцінними супутниками на Вашому шляху до Бога. Поштові витрати за пересилку оплачує видавництво.

Всі ми – діти Божі і Бог хоче нас спасти, але без нашого бажання і без нашої допомоги Він цього зробити не може.

І саме тому, щоб навчити нас, як спасти свою безсмертну душу,  і завітали до Івано-Франківської церкви св. Апостола Юди-Тадея з Тисменицького монастиря Згромадження св. Апостола Андрія о. Іван-Павло Сеньків та брат Йосиф Будай. Духовні навчання, присвячені року Божого Милосердя, тривали в нашій церкві три дні. За ці дні парафіяни почули багато цікавих і повчальних розповідей на духовну тематику, які о. Іван чергував з прикладами, взятими зі щоденного життя, які були уміло поєднані з канонічними текстами Святого Письма. Отець провадив свої науки у формі обміну думками з учасниками реколекцій. Таким чином було створено активний діалог між духівником і парафіянами на біблійні теми з метою більш глибокого засвоєння матеріалу проповіді.

Марійська дружина с. Пшеничники Тисменицького району побувала на екскурсії в м. Тернопіль. Організатором поїздки був парох села о. Ігор Баланда. Молодіжна спільнота і досі перебуває під враженнями від побаченого.

 

Почалась екскурсія із славетного міського озера, яке створили 1948 року в заплаві річки Серет, як оборонну ланку від нападів турків і татар. Молодь відвідала храми Тернополя, а саме церкву Різдва Христовго та Катедральний собор Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії. Юнаки та дівчата були вражені, бо побачили, що в Тернополі є пам’ятники Данилу Галицькому, Соломії Крушельницькій та Йосипу Сліпому.

Папа Франциск оголосив

загальноєвропейську збірку

для гуманітарних потреб України

Нещодавня гаванська зустріч Папи Франциска з Московським патріярхом Кірілом та підписана ними декларація спричинила в Україні справжній ураган емоцій. Для Святішого Отця не шкодували «компліментів» не лише «кухонні» політикани усіх мастей, але навіть і церковні достойники, вибудовуючи подекуди апокаліптичні конспірологічні гіпотези про змову, зраду і мало не продаж України москалям.

Воїн-писанкар Олег Кіращук провів майстер-клас для дітей учасників АТО, багатодітних і прийомних сімей та тих, сім’ї, яких опинилися у складних життєвих обставинах.

Захід пройшов у рамках програми «Школа життя» у Коломийському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. «Юні писанкарі найчастіше зображували на писанках малюнки баранчика, як символ достатку, оленя, який вказує правильний шлях у житті, та ангела, який символізує оберіг», - зазначив Олег Кіращук. Він зізнався, що робота тривала у позитивній атмосфері, адже діти були вражені здобутими навичками.

У неділю, 3 квітня, в  селі Залуква Галицького деканату відбулася Хресна дорога «За чесноту тверезості», в якій взяли участь пластуни з  Долини, Рогатина, Іваниківки, Липівки та Івано-Франківська – всього 85 учасників.

У Хресній ході вулицями села, яку очолили о. Василь Завірач, о. Володимир Кузюк та очільник руху «За тверезість життя» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман, взяли участь біля півтисячі мешканців. Урочистого настрою додала весняна сонячна погода, читання дітьми стацій та спів церковного хору.