7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 47 (955) від 6 грудня 2012


Мабуть, найбільшою радістю на землі є можливість стати свідком священного і божественного дійства – появи на світ. Народжуються діти, народжуються книги, народжуються храми. 21 листопада у місті Долині, що на Прикарпатті, з’явилася ще одна святиня…

Небесні дзвони сповістили  радість,

Зійшла на землю Божа благодать,

Під куполом каплиці всі зібрались,

Щоб Господа навіки прославлять.

 З 19-го по 23-тє листопада 2012 року о. Руслан П’яста, голова підкомісії «За тверезість життя» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та пан Любомир Стринаглюк провели ряд зустрічей із учнівською молоддю міста.

Зустрічі проходили в форматі жвавих дискусій та обговорень. Показ фільму «Правда про алкоголь» та анкетування спричинились до того, що молоді люди самі констатували той факт, що внаслідок  цих зустрічей вони інакше почали дивитись на проблему споживання алкогольних напоїв і що їх світогляд на зміст життя почав змінюватись.

Місійний образ Матері Божої з Гошева прийшов на Долинщину

Напередодні християнського праз­ника Введення у храм Пресвятої Богородиці світлою радістю Долинщина зустрічала місійну ікону Матері Божої з Гошева – з храму Благовіщення УГКЦ рожнятівського села Крехович подорожуюча копія ікони урочисто прийшла у долинське село Раків, де у церкві Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ зберігатиметься упродовж тижня. А до того місійні дороги ікони Божої Матері з Ясної Гори пролягали теренами Львівської і Тернопільської областей.

Газету часто оцінюють за передовим матеріалом, бо він свідчить про позицію редакції. У «Новій Зорі» передові матеріали завжди вчасно відображають інтереси суспільства, його духовно-національні процеси з погляду нашої Церкви. Вони допомагають вірним орієнтуватися у складних ситуаціях сьогоднішнього життя. За це окрема подяка о. Ігорю.

У стінах БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» розпочав роботу дитячий клуб «Пізнайко». Учасниками зустрічі стали першокласники, які мали нагоду познайомитись з працівниками „Карітасу” під час благодійної акції «Перший портфелик – 2012».

Організувати дитяче дозвілля, розкрити перед малечею приклад благодійництва, милосердя та любові було основним завданням, адже саме в такому віці дитині потрібно засіяти зерна добра, допомогти пізнати світ в усіх його проявах.

13 грудня минає рік з часу створення

Івано-Франківської Митрополії УГКЦ

„Сьогодні у цій столиці українського Прикарпаття м. Івано-Франківську – велике свято. Цей день, мабуть, назавжди увійде в історію не лише нашої Церкви, а також усієї України. Сьогодні ми піднесли цей єпископський осідок до гідності Митрополії і ввели на престіл першого митрополита новоутвореної Івано-Франківської Митрополії нашого Достойного Брата у Христі, Архієпископа і Митрополита Володимира”.

Митрополит Івано-Франківський Преосв. Володимир Війтишин, всі церковні структури, видавництво „Нова Зоря”, духовенство та вірні Митрополії вітають