7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 21 (897) від 6 жовтня 2011


 25 вересня в одному з великих мікрорайонів міста Івано-Франківська відзначила ювілей парафія, яка була заснована для потреб вірних рівно 15 років тому. На даний час Богослужіння звершуються у тимчасовій богослужбовій каплиці, а поряд зводиться величний собор, який є в стадії встановлення центрального куполу. Цього дня парох о. Іван Яковлюк очолив подячну Літургію, після якої привітав усіх парафіян зі святом, наголошуючи на важливості та потребі спільного будівництва парафіяльного храму.

 Літеплість – одна з найгірших вад людини і суспільства, яку Господь суворо осуджує на сторінках Святого Письма. Ця літеплість є ознакою лінивства душі, байдужості, маловір’я. На жаль, нею вже тривалий час позначені чи не усі сфери нашого життя. Чи не тому Україна ось уже двадцять років не може вийти з хаотичних лабіринтів, блукаючи у пошуку своєї тотожності: духовної, історичної, політичної?

Цього року з 16 по 18 вересня в єпархіальному реколекційному домі мальовничого міста Яремча молодіжна спільнота «Світло вервиці» з с. Перерісль взяла участь у реколекціях, які підготували і провели їхній  парох о. Василь Панівник і с. Єроніма СНДМ з монастиря св. Миколая, що в Надвірній.

25 вересня на запрошення пароха парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці с. Поляниця Яремчанського деканату Коломийсько-Чернівецької єпархії  о. Богдана Скірчука Єпископ Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин взяв участь в освяченні новозбудованої парафіяльної резиденції, яка є центром для згуртованості парафіяльної молоді.

Празник Різдва Пресвятої Богородиці, двадцять першого вересня, стало особливим для Згромадження Сестер Мироносиць. Цього дня с. Лаврентія  Суслик, с. Климентія Чорноус та с. Севастіяна Скушка складали вічні обіти. Вони до кінця своїх днів пообіцяли Господу послух, чистоту й убожество.

Погожого вересневого дня, у неділю, напередодні величного свята Різдва Пресвятої Богородиці, відбулася піша молодіжна проща до Цариці Карпат – Гошівської Божої Матері. Я вперше була учасницею такої події. Тривога і радість переповнювали моє серце, а на очі набігали сльози. Здавалося, що сама природа раділа, бачачи людей, які спішили до Марії. Золотоверхі бані святого храму, які було видно ще з м. Долини, надихали на роздуми і молитву.

Не так давно  в нашому селищі Задністрянське з’явилася нова окраса на славу Богу - відкрилася маленька капличка Успіння Пресвятої Богородиці.

Через газету «Нова Зоря» висловлюю щиру подяку Господу Богу, Матері Божій «Всецариці», св. Шарбелю, св. Миколаю, св. Тадею і всім небесним силам за вислухані молитви.

Великий крок вперед на шляху до Бога робить кожен християнин, коли бере участь в процесіях з Чудотворною іконою Гошівської Пресвятої Богородиці, які проходять через численні міста й села Львівщини та Івано-Франківщини.

Слова, винесені у заголовок, часто звучали першого та другого жовтня у с. Погоня, що на Івано-Франківщині, з уст о. Никодима Гуралюка, настоятеля Погонянського монастиря Успіння Матері Божої, під час шістнадцятої Міжнародної прощі Вервиці за єдність Церкви.

21 вересня Єпископ Івано-Франківський Преосвященний Кир Володимир Війтишин відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці в с. Сукіль Болехівського деканату, яку очолює адміністратор о Мирослав Чорний. Спільними стараннями під проводом о. Мирослава було збудовано новий парафіяльний храм, який в цей день освятив Владика Володимир і очолив першу Архієрейську Літургію. В Літургії співслужили о. Дмитро Павлик – декан Болехівський, духовенство деканату та запрошені священики з сусідніх деканатів Єпархії.