7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

за цей день


А в неділю святкування ­роз­почалися Утренею в садку монастиря, тут же відбулася зустріч Митрополита та Єпископів, звідки процесійною ходою під супровід оркестру духовенство та вірні попрямували до храму. Відтак було звершено обряд освячення церкви та відправлена Архієрейська Божественна Літургія. Євангельську проповідь виголосив Митрополит Володимир.

По завершенні Богослужіння було зачитано лист-привітання від Апостольського Нунція в Україні Томаса Едварда Галліксона, який на початку цього року відвідував парафію. Від імені Згромадження привітав усіх присутніх о. Гонзало Руїз Фрейтес, а від парафіян звернувся до всіх зі словом подяки Олег Жерноклєєв. Митрополит Володимир та Протосинкел Архієпархії о. Олег Каськів подарували о. Йосафату велику ікону Христа – Доброго Пастиря.


Настоятель парафії також виявив неабияку гостинність, вручивши присутнім особливі подарунки: від імені парафіян кожен єпископ отримав вишиту ікону «Богородиці Воплочення зі святими Кирилом і Методієм», а всі священики — спеціально пошиті єпітрахилі з вишитими гербами Згромадження Воплоченого Слова та Року Віри. До речі, ці герби є вирізьблені на вхідних дверях храму.

Завершилось дійство на подвір’ї храму концертом та частуванням всіх присутніх. Хвала Богові за цей день.

Михайло ЗАХАРЧУК.

Світлини автора.