7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 40 (1092) від 5 листопада 2015


У Києві 1 листопада завершилися всеукраїнські урочистості, присвячені 150-річчю Слуги Божого Праведного Митрополита Андрея Шептицького.

 Розпочалися вони Архієрейською Божественною Літургією в Патріяршому Соборі св. Воскресіння, яку очолив і проповідь виголосив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

 «Нам потрібно йти дорогою Митрополита Андрея, бо ця дорога є шляхом спасіння, вічного щастя і життя», - наголосив Предстоятель Церкви і додав: «Коли владика Андрей став єпископом, він пише перше своє єпископське послання: «Я би вже сьогодні бажав, коли би воно було можливе, щоб у світі не було терпіння та біди, щоб усі ви… були й на цім світі, і навіки - щасливі. Я так хотів би обтерти сльози з очей тих, хто плаче, потішити кожного, хто сумує, покріпити кожного, хто слабкий та немічний, уздоровити кожного, хто хворий, просвітити кожного, хто темний. Я хотів би стати всім для всіх, щоб усіх спасти». Блаженніший Святослав зауважив, що, святкуючи сьогодні пам’ять великого учителя та пастиря нашої Церкви, ми повинні йти його дорогою всі разом: єпископи, священики та всі миряни: «Сьогодні Митрополит Андрей урочисто повертається до княжого Києва своєю глибокою мудрістю, соціальною наукою і увагою до бідних у тілі своєї Церкви, яка тут зібралася з усієї України», - сказав Верховний Архієпископ УГКЦ.

У видавництві «Нова Зоря» з початком 2015 року почав виходити у світ духовно-патріотичний журнал «Гарт Нації», а нещодавно з’явився друком 3-ій номер цього часопису.

 

У 60-сторінковому випуску поміщено актуальні публікації про сучасний стан української державності, яка проходить важкі випробування у горнилі окупаційної війни з боку Росії, у протистоянні олігархічних кланів всередині країни, яку й надалі роз’їдає іржа тотальної корупції: політичної, економічної, соціальної.

і сповідь Я думаю, що є дві причини того, чому люди не хочуть розкаюватись у своїх гріхах. Перша – щораз менше людей вірить, що є життя після смерті і що їх чекає Божий суд. Друга причина – люди не пізнають, як сильно Господь їх любить.

 Людям часто здається, що тепер треба жити «добре», а про те, що буде після смерті, вони не думають. Але буває й так, що хтось не розуміє, як сильно Господь його любить, тому й не змінює свого життя. Якщо б така людина знала, що Сам Творець неба і землі, всемогутній Бог, дуже сильно її любить і що своєю поведінкою вона завдає Йому болю, то, мабуть, намагалася б змінити своє життя.

В Івано-Франківську тривав дводенний семінар на тему «Миротворення в Україні: роль жінок». Жінки з Луганської, Чернігівської, Запорізької, Дніпропетровської областей, з Прикарпаття, переселенці з Криму обговорювали питання, як вони можуть вплинути на встановлення миру на Донбасі.

Організатором семінару стала ГО «Спілка жінок України», а ініціатором ГО «Івано-Франківське земляцтво» в Києві. Програму підтримали уряд Великої Британії та канадська неурядова організація. Співорганізаторами від Івано-Франківська були ГО «Свій за свого» (координаторка Лідія Анушкевичус) та БФ «Франківський опір».