7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 10 (886) від 5 травня 2011


Терпіння – вияв Божої  любові
«Не бійся, а вважай себе найщасливішою людиною, тому що ти вдостоїлася співстраждати з Богочоловіком. Це не покинення, а велика любов, яку виявляє тобі Бог. Цей душевний стан не є карою, а любов’ю. Тому прославляй Господа й погодься пити з Гетсиманської чаші»
(о. Піо. Щасливого всім дня).

1 травня, у Томину неділю, яка у Католицькій Церкві також має назву Неділі Божого Милосердя, на площі Святого Петра в Римі на початку Божественної Літургії Святіший Отець Венедикт ХVІ Папа Римський проголосив свого попередника на Апостольському Престолі Папу Івана Павла ІІ блаженним Католицької Церкви. Учасниками цього історичного моменту від Української Греко-Католицької Церкви, зокрема, були Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ, та Владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ.

«Назавжди Святіший Отець увійде в історію і нашої Церкви, і українського народу як той, хто беатифікував мучеників комунізму». Про це Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук сказав з нагоди беатифікації Папи Івана Павла ІІ.

Родина Кисілевських дала для Галичини і світу не одне покоління громадських діячів, вчених, священиків. Зокрема, в 1893 році на душпастирській ниві тільки на території Станіславської єпархії трудилось дев’ять представників цього роду.

«Коли в Ізраїлі говориш щось хороше про українців, люди відразу нападають. На мене неодноразово вже нападали. З поляками так само, проте найгірше з українцями. Так, українці теж убивали євреїв, але ж не всі. Мене врятувала українка».

Це основне питання всієї релігії, всієї філософії, всіх наук, що торкаються людських уявлень, бо воскреснути міг тільки Бог. Отже, питання про воскресіння – це питання про те, чи є Бог?

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Нинішній рік для Української Греко-Католицької Церкви багатий на ювілеї. Але серед них один справді особливий: на Великдень 1991 року, 20 років тому, після півстоліття панування комуністичного безбожного режиму, побачив світ перший номер відновленої газети „Нова Зоря”. Ця подія співпала з поверненням у Україну, до свого митрополичого осідку у Львові, Блаженнішого Мирослава Івана Любачівського. З того часу наша газета стала своєрідним літописом відродження Української-Греко-Католицької Церкви та Івано-Франківської Єпархії зокрема. Вже два десятиліття вона несе правдиву інформацію про історію і сьогодення Христової Церкви в Україні.

ЗВЕРНЕННЯ Ради Івано-Франківської обласної організації

«Український християнсько-демократичний фронт» 21 квітня 2011 р. Верховна Рада України двісті шістдесятьма голосами внесла зміни до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», котрі зобов’язують поряд з Державним синьо-жовтим прапором використовувати 9-го травня червоний совітський прапор. Цим ганебним рішенням Верховна Рада в черговий раз протиставила себе Українській Нації, яка зазнала найбільших втрат в роки Другої світової війни від двох окупаційних режимів – гітлерівського націонал-соціалізму та совітського комуно-шовінізму.

Заповнюючи сторінки „Поминальника“ на Сорокаусти Великого посту, кожен раз вписую ім’я – „Федір і його дружина”. Я не знаю навіть їх прізвища. В моїй пам’яті він так і залишився Федем. Федем із далекого дитинства, котрому я завдячую тим, що вижила в ті голодні роки.

More Articles...