7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 1 (877) від 5 січня 2011


Слава на висотах Богу
Боголюбивим Душпастирям,
Преподобним Монахам та Монахиням
Всім вірним Християнам Івано-Франківської Єпархії
Христос рождається! Славімо Його!

«Слава на висотах Богу, й на землі мир людям доброї волі» (Лк. 2,14).

У тиху святу благословенну ніч, овіяну великою Божественною тайною, на землі більше двох тисяч років тому вперше пролунала ця чудесна ангельська пісня. Її співали ангели, сповіщаючи світові радісну новину про Різдво Спасителя. Здавалося, що цій чудесній ангельській пісні радіє вся земля, славлячи довгоочікуваний прихід Того, Хто був сподіванням усіх народів і всіх часів. Бо здійснилася обітниця Божа і в невідомому Вифлеємському вертепі народилося з Непорочної Діви Марії Богодитятко – Христос, Спаситель Світу.

Різдвяна ніч

Вип’ю сонце зимове до дна
Й білий сніг у холодних салях,
Бо ця ніч золотисто-свята,
Нова Радість, яка не бувала.

Любім Бога, щоб полюбити Україну


Найбільше побажань ми одержуємо в дні Різдвяних свят і Нового року. Цей рік знаменний тим, що він є двадцятим відтоді, як отримали від Господа Бога дар незалежності і державності для України.

Скарбничка віри
На Новий рік(Про щастя)

У видавництві „Нова Зоря” побачила світ книга „Через терни – до зірок” – вражаюча епопея життя і мучеництва за Христову віру о. Симеона Лукача, довголітнього професора морального богослов’я Станиславівської духовної семінарії (1920-1944), підпільного Єпископа УГКЦ (1945-1964). Його святительський подвиг став підставою для проголошення Симеона Лукача Блаженним Мучеником УГКЦ 27 червня 2001 року – під час Апостольської подорожі в Україну Святішого Отця Івана Павла II, Папи Римського. Владика Симеон Лукач – зразок мужнього Христового воїна ХХ ст., і водночас – людини покори, милосердя і любові навіть до своїх мучителів.
Пропонуємо Вашій увазі духовні роздуми Блаженного Симеона з нової книги, які зберегли свою актуальність і для теперішнього часу.

„На Новий Рік”.

Зростаючи у вірі - зростаймо у любові
«Де нема любові, там немає  Бога,
а без Бога ніхто не піде до Неба»
(Святий Отець Піо)

Впродовж передріздвяного посту кожен мав можливість провести серйозну працю над собою, плекаючи чесноти добра, любові, чистоти та ін. Ці чесноти стануть нашими дарунками новонародженому Христу. І як три мудреці принесли  дари Ісусові — золото, ладан та миро, так і ми повинні принести Йому дари — досконалі чесноти в своєму серці.