7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

О Милосердний Боже Ісусе Христе, наша Заступнице Непорочна Матінко Божа,  ми прийшли просити сьогодні прощення за гріхи наші і наших діточок, просити в Господа розуму, вміння жити в Божій вірі на цій земній подорожі нашого життя, а головне — просити, щоб на це все була Господня воля.

Саме з цими просьбами о 6 год. ранку шостого жовтня ми прийшли до нашого храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. Ворона на Святу Літургію, яку служив наш священик о. Олег Федак. Він організував першу пішу прощу в нашому селі до Погоні на святкування прощі Вервиці.


Після Святої Літургії, отримавши Боже благословення, ми вирушили на прощу. Як раділи наші діточки і молодь, з молитвами й піснями йшли на це свято!

Прибувши до Погоні, сповідалися, причащалися, були учасниками нічних чувань та Хресної Дороги. Вранці, о 7.00, ми молилися на Святій Літургії. Почувши, що наш священик співслужить з отцями, радості не було меж.

З приходом у наше село о. Олега Федака парафія ожила. Всього півтора року як Господь послав нам його, а отець зробив уже дуже багато. Започаткував недільну школу, в якій зараз є понад п’ятдесят дітей різного віку, де з дітьми працюють катехитки Надія Винник та Надія Мельничук. Отець є духівником спільноти «Матері у молитві», провадить катехизацію дорослих, а також служить Святу Годину. На цю молитву приходить багато парафіян різного віку, моляться у різних намірах: діти — за батьків, батьки — за дітей, за хворих, вчителів, духовенство.

Дуже багато прощ ми відвідали з о. Олегом. Були у Зарваниці, Крехові, Страдчі, Джублику, Крилосі.

А як горнуться до нашого отця діти, молодь, старші! Нікого він не залишить без уваги, тому що люди приходь до нього у різних потребах. А скільки у нього ще у перспективі планів і мрій: літні табори з діточками на канікулах, створення «Марійської дружини».

Ми дякуємо Богу і молимося за оживлення нашої парафії, щоб вона стала місцем зустрічі з живим Христом для кожної душі.

 

Надія ЛАСТОВЕЦЬКА.

Коломийський район.

 

На світлині: група вірних із с. Ворона та о. Олег Федак. Світлина на згадку  у с. Одаї.