7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Хочу розповісти про те, як мене вилікували прощі до Матінки Божої.

У травні 2009 року я поїхала на прощу в с. Погоня. Висповідалася, вислухала Службу Божу, прийняла Святе Причастя. Вкінці відправи о. Никодим розповів, як одна жінка приїхала до Погоні дуже здалека з твердим переконанням, що коли доторкнеться образу Матінки Божої, то оздоровиться. Так і сталося. Після розповіді священика я також собі постановила, що обов’язково одужаю (у мене була хвора підшлункова залоза). Люди майже розійшлися, лишилися тільки ті, які мали нести образ. Я з великою радістю тримала держак з образом і разом з усіма молилася „Богородице Діво”. Коли я сіла в автобус, то вже не відчувала ніякого болю.

А кілька років потому мені почала боліти спина, після обстеження виявили остеохондроз. Лікарі декілька разів вправляли мені диски, кололи дуже сильні знеболюючі, але нічого не допомагало, біль був настільки сильний, що вже почало тягнути ногу. Я знову звернулася за допомогою до Матінки Божої, цього разу до Крилоської. Знову висповідалась, прийняла Святі Тайни, вислухала Службу Божу. І хоч я не могла приступити до ікони, поцілувати, подякувати, сталося чудо: біль мене залишив, я оздоровилася. А пізніше після чергового проходження медогляду лікар-гінеколог сказала мені, що я здорова, хоча до цього я мала певні проблеми. Хіба це не чудо, що Матінка Божа оздоровила мене й від цього? Тепер я зробила висновок яку Лікарку собі обирати.

Дякую, Пресвята Діво Маріє, за зіслані ласки, за моє чудесне оздоровлення. Вірю в заступництво Пресвятої Богородиці, бо Вона Всемогутня, Всесильна, Всесвята!

Марія.

Івано-Франківська обл.