7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Число 14 (890) від 1 липня 2011


 У ці дні християнська Україна згадує величні події 10-річної давнини: історичну Апостольську подорож до нашої держави Вселенського Римського Архієрея, Блаженного Папи Івана Павла ІІ. Папи-просвітителя, Папи-паломника, Папи-миротворця, Папи-слов’янина, який впродовж майже 27 років понтифікату своєю невтомною працею намагався повернути людству образ Божий. Його вселенське служіння стало одним з найсвітліших періодів в історії Христової Католицької Церкви та всієї земної цивілізації.

Людина була сотворена Богом на Його образ і подобу святою, тобто досконалою. Людина – це розумна істота, що має вічне й надприродне призначення. Людська душа подібна до Бога в тому, що вона є духом, який має розум і свобідну волю і є призначена до вічного життя. Так говорить катехизм християнської віри. Тобто людина була сотворена святою. Та Адам і Єва через первородний гріх втратили первісну благодать святості й праведності.

10 липня 2011 року виповнюється 70 років з дня трагічної смерті отця Андрія Бандери – батька Героя України, Провідника ОУН Степана Бандери, багаторічного пароха сіл Старий Угринів та Бережниця на Калущині.

МИ ПРИЙНЯЛИ ДУХА НЕБЕСНОГО

11-12 червня у монастирі св. Миколая отців Василіян, що в с. Малий Березний на Закарпатті, відбулася величава проща, приурочена празнику Зіслання Святого Духа

Цілу другу половину червня у навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття тривала виставка образотворчих творів відомої на Прикарпатті і в Україні поетеси та письменниці, давнього приятеля „Нової Зорі” (у нашому видавництві побачили світ вже кілька книжок авторки) Надії Дички з м. Долини.

Нещодавно з ініціативи працівників Рожнятівської районної бібліотеки та відділу у справах сім’ї, молоді і спорту РДА у світлиці районної бібліотеки зібралися творчі священичі родини на свято «Де злагода в сімействі», які своїм прикладом несуть людям прекрасне і вічне, де царюють доброта, мир, де Бог — поводир.

Живий Ісус у Зарваниці

Чекав терпляче нас усіх.

Тут диво неземне твориться –

Ісус Собі бере наш гріх.

У Косові освячено новий храм на місці того, що згорів два роки тому

„В цій оселі с. Курдибанівка в часи підпілля з 1957 по 1987 рік відправляв Богослужіння сповідник віри УГКЦ Блаженної пам’яті Єпископ Павло Василик”, — такий запис зроблено на меморіальній таблиці, встановленій при вході у стареньку хату, що в Бучацькому районі Тернопільської області.

More Articles...